KURSLAR
Menü
Sosyal Medya

IELTS Kursu

IELTS Nedir?

IELTS (The International English Language Testing System) her yıl 1 milyon'dan fazla kişinin katıldığı dünyanın en popüler seviye belirleme sınavlarından birisidir. Dünyada birçok ülkede kabul edilen IELTS sınavı ilk başlarda daha çok İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda tarafından kabul görürken son yıllarda kendini yenilemesi ile Amerika Birleşik Devletleri de dâhil olmak dünyanın hemen hemen her yerinde kabul görmeye başlamıştır.

IELTS, tüm İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini ölçmektedir. Sınav puanı yüksek öğrenim kurumları, işverenler ile yurt dışı yüksek öğretim kurumlarınca kabul edilmektedir. TOEFL Sınavından farklı olarak, IELTS İngilizce konuşma becerilerinizi yüz yüze konuşma sınavıyla test eder, bu gerçek biriyle konuşarak değerlendirilmeniz anlamına gelir.

IELTS Kursu

  • IELTS Kursumuzda sınavına yönelik Teknik ve Stratejiler uygulamalı olarak gösterilecek,
  • IELTS Sınavına yönelik Okuma, Dinleme, Yazma ve Konuşma becerileri üzerinde durulacak,
  • Sınıf ortamında IELTS deneme sınavları ile birlikte dil becerisini ve kelime bilgisini geliştirme çalışmaları yapılarak sınavların üzerinden geçilecektir.
  • IELTS sınavı Academic ve General Training formatlarında verilmektedir.

TAD Bahçelide Eğitmenler

Ana dili İngilizce olan, İngilizce öğretebilme bilgi ve becerisine sahip deneyimli, diplomalı, TESOL sertifikalı, yabancı öğretmenlerle verilmekte olup, deneyimli Türk öğretmenlerle de desteklenmektedir

Kurs Gün ve Saatleri

Hafta içi ve hafta sonu isteğe bağlı olarak günün her saati grup açılabilmektedir. Kurs gün ve saatleri için bilgi alınız.

Ücretler

Grup ve özel derslerin ücretleri farklılıklar göstermektedir. Bilgi için arayınız.

Ücretsiz kapalı otoparkımız mevcuttur.