KURSLAR
Menü
Sosyal Medya

Uluslararası İş İngilizcesi

Dünya da İngilizce iş hayatı için evrensel bir dil olmuştur. İngilizce, iş hayatında farklı ülkelere ve dillere sahip kişileri ve şirketleri bir araya getirir, daha kolay ve açıklayıcı bir şekilde iletişim kurmalarını sağlar. Bu nedenle, bazı sektörlerde çalışmak için İş İngilizcesini akıcı bir şekilde kullanmak çok önemlidir. Öncelikle iyi bir İngilizce bilgisine sahip olmak, sizi işverenlerin gözünde daha da çekici kılacaktır.

İş İngilizcesi genel İngilizceden farklıdır; terimler ve ifade biçimleri daha resmi olmak durumunda olduğu için genel İngilizce bilmek yeterli değildir.

İş hayatında, ofis ortamında birçok kelimeyi nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekir. İş İngilizcesinin sağlam bir şekilde anlaşılması, sunumlar, müzakereler, toplantılar, rapor yazma gibi durumlarda çok çok önemlidir.

Bu düzeyde İngilizce iletişim becerilerine sahip olmak özellikle, işvereninizin dünyanın farklı yerlerinden gelen müşterileriyle İngilizce iletişim kurmanızı gerektiriyorsa veya iş bulmak için İngilizce konuşulan bir ülkeye taşınıyorsanız özellikle yararlıdır.

Bu seviyede İngilizce konuşmak, size sürekli artan rekabetin olduğu iş piyasasında üstünlük sağlayabilir.

TAD Bahçelide Ders Akışımız

  • Konuşma, yazma, okuma, dinleme, kelime ve dilbilgisi eğitimi
  • Çeşitli aktiviteler, görseller, dinleme ve izleme saatleri
  • Yurtdışı tecrübesi olan uzman eğitmenlerle
  • Öğrenci merkezli dersler yer almaktadır.
  • Yabancı öğretmenler ile conversation aktiviteleri

TAD Bahçelide Eğitmenler

Ana dili İngilizce olan, İngilizce öğretebilme bilgi ve becerisine sahip deneyimli, diplomalı, TESOL sertifikalı, yabancı öğretmenlerle verilmekte olup, deneyimli Türk öğretmenlerle de desteklenmektedir.

Kurs Gün ve Saatleri

Hafta içi ve hafta sonu isteğe bağlı olarak günün her saati özel ders şeklinde eğitim verilmektedir. Kurs gün ve saatleri için bilgi alınız.

Ücretler

Grup ve özel derslerin ücretleri farklılıklar göstermektedir. Bilgi için arayınız.