KURSLAR
Menü
Sosyal Medya

Öğrenci Görüşleri

 • Hacer Gür

  Sevgili Mine Hanım

  Geldiğim ilk günden bugüne kadar izlenimlerim hep olumlu yönde, gerek ortam olsun, ders işleyişiniz ve en önemlisi de oğlumun mutlu olması beni çok memnun ediyor. Onun mutlu ve huzurlu olması beni çok memnun ediyor. Onun mutlu ve huzurlu olması benim mutlu olmam demektir. Bizleri tek tek ağırlamanız ve bizi her konuda güler yüzünüzle aydınlatmanız beni çok memnun etti. Bu bizlere verdiğiniz değeri ve önemsediğinizi göstermektedir. Sürekli yeniliklere açık bir kişiliğe sahip olmanız çocuklarımız için farklı şeyler, aktiviteler düzenlemeniz onların dikkatini çekecek şeyler yapmanız çok hoşuma gitti. Sorularımızı ve akabinde çözümleyici şekilde geri dönüşleriniz için ayrıca çok teşekkür ediyorum. Ve tabiki de öğretmenimize de iki dakika bile olsa bizim sorularımızı cevapladığı için ve güler yüzlü olduğu içinde ona da ayrıca çok teşekkür ediyorum.

  Ben kısaca özetlersem TAD kursunun kapısından içeri adım attığımdan beri çok mutluyum. Tüm çalışanlarınıza ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Hep beraber daha mutlu günlere inşallah. Başarılara beraber adım atarak kazanacağımızı düşünerek hepinize gerçekten çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı dileğiyle.

 • Nefise Gizem AKSOY

  Sıra dışı bir yer… Mine ablanın enerjisi de harika! Eğitim öncelikli amaç!

 • Tuna Dere

  TAD’da İngilizce öğreniyorum, İngilizceyi eğlenerek öğreniyorum ve bu durumdan çok mutluyum burada İngilizceyi çabuk ve eğlenerek öğreniyorum.

 • TAD Bahçeli Ailesine

  Bu kursu çok seviyorum. Öncelikle öğretmenimle ve arkadaşlarımla çok iyi geçiniyorum. İngilizceyi eğlenerek öğreniyorum ve bu dersi seviyorum. Derslerimiz keyifli geçtiğinden sıkılmadan İngilizceyi öğreniyorum. Çalışanlar ise çok sevecen ve anlayışlı.

 • Serap Şenoğlu

  Sizin sayenizde kızımın kendine olan güveni geldi. Kursta ödev olarak verilen diyoloğu yine TAD’a devam eden oğlum Efe ile birlikte hazırlayarak kursa gitti ve eve anne en farklı ödev benimkiydi, öğretmenim beni tebrik etti, çok mutluyum diyerek havalara uçtu. Bu sizin emeğiniz sayesinde olmuştu. Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Ece ve Efe’nin annesi..

 • Çağlar Işık

  Birkaç ay önce tanışmış olduğum Tad Bahçeli ailesine bana TOEFL ITP sınavını geçmem için yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim. Beni her geldiğimde güler yüzle karşılayan hocalarıma da ayrıca teşekkür ederim.

 • Orhun Yalçın

  Verdiğiniz cesaret ve güçlü eğitimle birlikte finish çizgisindeki ipi mutlulukla ve başarıyla göğüsleyebildim. Tüm TAA Bahçelievler ailesine teşekkür ediyorum.

 • Önder Şahin

  Sevgili TAD ailesi, İngilizcenin temellerini attığım bu yerde sizlerle buluşmak çok güzel bir duygu İngilizceyi öğrenmem ve bu öğrendiklerimi günlük hayatta kullanmam sizin eseriniz. Sizinle beraber olmak beni çok mutlu ediyor. Bir sonraki yıllar da beraber olmak dileğiyle.

 • Sercan Karadağ

  Birçok tesadüf sonucu geldiğim bu kurumdan daha önce eğitim hayatımda karşılaşmanın mümkün olamayacağını düşündüğüm iyi niyet ve sevgi ortamıyla iç içe,maddi kaygılardan uzak insanın rahatlıkla kendini teslim edebileceği bir yapı içerisinde olmak sadece eğitim hayatımda sınırlı olmaksızın geleceğe yönelik umutlarım üzerinde derin bir etkiye sahip oldu.TAD Bahcelievler ekibi sürekli güler güler yüzlü kibar, ve güven veren nadir eşine rastlanır olmakta birlikte çok sevdiğim ve her zaman birlikte olmak isteyeceğim bir ekip olarak içimde yer edindi.Bana kazandırdıkları ve her zaman öğrencileri için takdire şayan bir biçimde çabaladıkları için çok teşekkür ederim.

 • Argun Ege Asar

  TAD Bahçelide olmak çok güzel, evimin yakın olması çok iyi. Gamze öğretmenin yanımızdan ayrılması bizim için kötü oldu. Gamze öğretmen kadar sevdiğimiz Linda öğretmeni de çok seviyorum. TAD BAHÇELİEVLER TEŞEKKÜRLER

 • Yusuf Ertürk

  25 yıllık yaşantımda bu kadar doğal, içten, samimi, sıcak bir kurumla kesinlikle birlikte olmadım. Bütün çalışanlarıyla ilk dakikadan itibaren gösterdikleri güleryüz yoğun ilgiye binlerce şükranlarımla.

 • Deniz Avcı

  “ Heeeey!! Burası çok içten ve çok doğal bir yer. Burada olduğum için kendimi hem şanslı, hem de farklı hissediyorum. İyi ki varsınız.. İyi ki bize de yakınsınız. ”

 • Serkan Önder

  İlk İngilizceyi öğrenmeye başladığımda çok heyecanlıydım.Bana İngilizceyi öğreten Gamze hocama ve Linda hocama çok teşekkür ederim.Burada olmak beni çok mutlu ediyor.

 • Sudenur Ata

  I LOVE TAD BAHÇELİ 3 yıldır geçirdiğim günlerden en güzelini burda geçirdim ve çok mutluyum. Çok güzel ilgi var. Öğretmenlerimizin hepsi çok iyi ve burayı çok seviyorum. Mezun olana kadar burada okuyacağıma söz veriyorum.

 • Cansu Ceylan

  Sevgili TAD, Hayatımın en güzel günlerini burada geçirdim. Ayrıca Hazel ablayı çokkkkk seviyorum. Tabiki bana herşeyi öğreten Michelle öğretmenimi unutmuyorum ☺ Kısacası TAD BAHÇELİ benim hayatım diyebilirim. Buradaki herkesi çok seviyorum ve İngilizceyi burada eğlenerek öğrendim.

 • N. Gökçe Çınar

  Hayatımın tadını tad’da buldum.Canım öğretmenim hem eğlendirirlen hem öğretiyor.Buraya her geldiğimde sevencenlik,gülen yüzle karşılanıyorum ☺Ders sonunda yaptığımız oyunlar,İngilizce izlediğimiz güzel filimler dersimize ayrı bir zevk katıyor.Yılbaşında yaptığımız partilerderde çok eğleniyoruz.Karaoke yapıyor.Hiç yemediğimiz,hiç eğlenmediğimiz kadar eğleniyoruz.Çekiliş bile yapıyoruz.Tad ailesi ve buradaki herkesi SEVİYORUM……

 • Murat Deniz

  9 yıllık hayatımda en iyi günleri bu çatı altında geçiriyorum. Burda olmak ne zevk.

 • Furkan Doğan

  Sevgili TAD, Burada olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.İngilizceyi burada şarkılar,oyunlarla,eğlenerek öğreniyorum.Öğretmenim ve burada çalışanlar İngilizceyi öğrenmemiz için çok çalışıyorlar.İyi ki TAD’dayım.

 • Gökçe Akbilek

  Türk Amerikan Derneği’ndeki ilk günümü hatırlıyorum. İçeriye girdiğimde çekindim çünkü bilmediğim, tanımadığım bir yerdi. Zaman geçtikçe burayı daha çok sevmeye başladım. Bunun nedeni bu güzel ortamdaki sıcak ve sevecen insanlar ve bana her zaman inanan, yanımda olan, her karşılaşmamızda beni büyük bir gülümsemeyle karşılayan Begüm hocamdı. Sıfırdan başlamış bir insanı hiç bıkmadan her defasında destekleyen ve bana her şeyi itina ve sabırla anlatan hocama sonsuz teşekkürler. Kapıyı her açtığımda beni sıcak gülümsemeyle karşılayan, her defasında selamlarını eksik etmeye herkese teşekkürler.

 • Emre Yücel

  Sevgili TAD, Ben bu kursu çok beğendim. Öğretmen çok güzel anlatıyor. Buradaki öğretmenler bizimle ilgileniyor. Burada olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. İngilizceyi burada şarkılarla eğleniyorum, öğreniyorum. İngilizceyi okuldaki öğretmen bile daha kötü anlatıyor. Yani buradaki öğretmen daha iyi anlatıyor. Kendimi çok şanslı hissediyorum.

 • Berkcan Bayram

  Sevgili TAD, Ben bu kursu çok seviyorum. Öğretmenim ve arkadaşlarım çok iyiler. Burada olduğum için kendimi çok mutlu hissediyorum. Buraya geldiğimden beri çok şey öğrendim. Bu kurs bilgi öğretirken aynı zamanda da eğlendiriyor. Bu kursa artık her gün geleceğim ve çok seveceğimden eminim.

 • Kıvanç - Şebnem Budak

  "Sevgili Türk-Amerikan Derneği, Oğlumuz Ömer Çınar BUDAK'ın bugün ingilizce Başlangıç Seviyesi Kursu'na gelişinin 2.günü ve kendisi mevsimsel hastalığa yakalandığı halde kursa koşarak, heyecanla, isteyerek katılım sağladı. Oğlumuzun İngilizce öğrenme isteği ve hevesi bizi çok mutlu etti. VELİLER: KIVANÇ - ŞEBNEM BUDAK"

 • Ozan Akın

  Ben TAD'a 6 sene gittim. Daima çok eğlendim. Burada çok eğlendim. Burada güzel arkadaşlar edindim. Öğretmenlerimiz çok sevecen insanlardı. Burada İngilizce dışında da bir çok şey kazandım. SBS'den tam yaptım ve tüm seviye tespitlerde Advanced seviye çıkıyorum.

 • Cihan Öztürk

  Bir varmış bir yokmuş, soğuk bir kış gününde tam çıkmak üzere olan Elif hocayı kapıda yakaladık. TOEFL ballandırarak anlatması bu zamana kadar hayatımda eksikliğini hissettiğim ama ne olduğunu bir türlü bulamadığım “O” şeyin TOEFL olduğunu hatırlattı. Kalın montlarla başladığım tişört giyerek sonlandırdığım bu uzun süreçte dersler dahil çok önemli keyifli vakit geçirerek unutulmaz anlar yaşadım. TAD AİLESİ burada benim de söylemem gereken çok özel bir aile. Anne Mine Hanım pozitif enerjisi, evin büyük kızı emel Hanım (çok seviyorum be kendisini) aklı başında davranışlarıyla diğer kardeşleri bize örnek olurken, büyük kızı emel Hanım nasıl tutumlu olacağımız konusunda ders verirdi. Evin küçük, şirin çalışkan kızı Eli hoca, evin ortanca oğlu Mustafa Bey ciddi ama bir o kadar hınzır ablalarını bir an somurtmasına izin vermeyen tam bir pozitif beyefendi. Bana benden daha çok güvenen bu aile thanks a lot.

 • Selim Özdemir

  Sevgili TAD, Burada olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.Burada çok mutluyum,burada İngilizceyi daha güzel daha eğleceli şekilde öğreniyoruz.Arkadaşlarımı ve öğretmenimi çok seviyorum.

 • Anıl Duman

  TAD ailesinin bir parçası olmanın verdiği huzuru ve mutluluğu tabi ki de yarım sayfalık bir yazı ile anlatacak değilim. Burada zaman geçirmeden bunların zaten anlaşılamayacak olması apayrı bir konu. Bilkent üniversitesinin zorlu hazırlık okulu, uykularımı kaçırtan sonu gelmez dersleri buradan (TAD) aldığım takviye ve destek ile bir eğlenceye dönüştü. Burada hızlı bir şekilde öğrendiğim grammer ve pratikle okulun önüne geçmiş, sınıfta adeta şov yapar hale gelmiştim. Tabi ki bu başarımda buradaki bilgili ve eğitmenlikte gerçekten iddialı öğretmenlerimin payı çok büyüktü ancak ben de zeki bir insanım sonuçta, şaka bir yana 6-7 aylık bir zaman diliminde hiç bilmediğim İngilizce lisansını öğrenmiş, Toefl ve Ielts için pratik yapacak dereceye gelmiştim. Bakınız 6-7 ay diyorum, Toefl’dan 76, Ielts’den 6.5 aldım. Doğal olarak hazırlığı geçip bölüme başladım. Ancak buranın gerçekten kaliteli, samimi ortamı ve aile havası bende derin izler bıraktı. İngilizceyi öğrenmiş olsam da bağlarımı koparamadım, hala bu kurumun müdaviniyim efenim ☺ Ha bir de klasik teşekkür yazılarındaki gibi şu hoca böyle iyi, bu hoca kankamdı falan demiyorum. Çünkü buradaki herkes benim için çok değerli hepsine teşekkür ediyorum. Hepsiyle aram çok iyi yani ☺

 • Zuhal Çakıcı

  Koca bir çölde kum tanesi olmak Ya da okyanusta su damlası Ama en güzeli: TAD öğrencisi olmak. Teşekkürler TAD, teşekkürler öğretmenim.

 • Utku Apaydın

  İlk önce burada tanıştığım başarı delisi, işlerinin ehli, deli dolu, kendilerinden emin, yardımsever, art niyetsiz kocaman aileye beni aralarına aldıkları için teşekkür ederim. Benim için burası tavsiye edilecek bir yer değil, çünkü burası hava, su gibi olmazsa olmaz yeri doldurulamaz bir yer. Hani derler ya “Buraya gelen bir pişman, gelmeyen bin pişman” diye. Ben buraya gelip pişman olan bir kişi bile tanımıyorum. Unutulmaz arkadaşlıklar, dostluklar kazandığım bu kurs benim için aileden farksız. Son olarak sadece çalışanlarına değil, TAD Bahçeli’de kazandığım arkadaşlarıma da benim kahrımı çektikleri için teşekkürü borç bilirim.

 • N. Birsen Selçuk

  Eğitim denilen şeyin sadece iyi bir öğretmen kadrosu olmadığını gösteren kurumlardan biri “Türk Amerikan Derneği”. Sıcaklık, tatlı sohbet, içtenlik, beni her gün kapıda karşılayan kocaman bir gülümseme, her zaman sırtını sıvazlayan eller ve vazgeçilmez “pozitif düşünce”. Gece gündüz demeden her şeylerini bu kuruma adayan herkese çok ama çok teşekkür ederim. Sizler olmasaydınız böyle güzel bir eğitim alamazdım ve en önemlisi “Hayatın her güçlüğüne karşı gülümsemeyi, dimdik, her zaman başım yukarıda yürümeyi öğrenemezdim. İyilik meleğimiz Mine Okyay başta olmak üzere benim üzerimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim!

 • Derin Kılıç

  Sevgili TAD BAHÇELİ, Sevgili öğretmenlerim, arkadaşlarım ve siz bana İngilizceyi öğrettiniz ve ayrıca Hazel ve Ezgi abla onlarla İngilizce konuşuyoruz. Ben 3. kura geçiyorum. Sizi çok seviyorum. I love you Elizabeth ve ayrıca Emel teyzeyi de unutmayalım.

 • Ahmet Mert Kuruş

  Yaklaşık 1-5 kurs faciasından sonra keşfettiğim TAD ailesinden şuana kadar çok memnunum.

  IELTS hedefi ile gelmiş olduğum eğitim merkezinizde önce genel İngilizce seviyesi ile başladık. Herşey yolunda ve başarılı şekilde ilerliyor. Harika bir hocanın öğrencisiyim ve işinde oldukça başarılı. Sınıf olarak hocamızı çok seviyoruz. Umarım bu şekilde devam eder ve hayallerime giden yolda hedef puanına TAD ailesi desteği ile ulaşırım.
  Saygılarımla...

 • Beyza Kocamaz

  Buraya adım attığımız günden itibaren hem İngilizce düzeyim hem de sosyalliğimde çok güzel bir gelişme oldu. Sınıf arkadaşlarım, Sam hocam ve buradaki herkes harika! :)

 • İsmini Vermek İstemeyen Öğrencimiz

  Gayet memnunum. İlgilinz ve emeğiniz için çok teşekkürler...

 • İsmini Vermek İstemeyen Öğrencimiz

  Hocaları ve çalışanları ile beraber çok güzel bir ekip. Her konuda size yardımcı olmaya hazırlar.

 • İsmini Vermek İstemeyen Öğrencimiz

  Öncelikle her şeyden çok memnunum. Bizden geri bildirim alıp buna göre iyileştirmeler yapmanız benim için çok değerli. Tüm personelin içtenliği, güleryüzlülüğü, hocaların muhteşemliği için çok teşekkürler...

 • İsmini Vermek İstemeyen Öğrencimiz

  İşini yapan en iyi yerlerden biri. İyi çalışma ve tutkunun birleşimi olan bir yer...

 • İsmini Vermek İstemeyen Öğrencimiz

  Kurstan gayet memnunum. Dersler çok iyi ilerliyor. Öğretmenler çok iyi. Dersler zevkli ve güzel geçiyor. Herşey gayet iyi.